شرایط و قوانین

قوانین و مقررات سایت فروشگاه دراگر ایران

 

به وب سایت فروشگاه دراگر ایران خوش آمدید. استفاده شما از وب سايت فروشگاه دراگر ایران به معنی توافق کامل شما با قوانین و مقررات سایت فروشگاه دراگر ایران (که در زیر شرح داده شده) مي باشد. لازم به توضیح است این قوانین و مقررات فقط شامل وب سایت فروشگاه دراگر ایران می شود. قوانین فروشگاه دراگر ایران در هر زمانی ممکن است تغییر کند پس در هر استفاده از سایت فروشگاه دراگر ایران این قوانین را مطالعه نمایید.


قیمت و موجودی کالا
 

موجودی و قیمتهای سایت با موجودی و قیمتهای فروشگاه دراگر ایران یکسان و به روز می باشد
با توجه به نوسانات شدید ارز، قیمت ها ممکن است تغییر نمایند، لطفا قیمت ها را با بخش فروش چک فرمائید.

مالیات بر ارزش افزوده

قیمت کالاها شامل مالیات بر ارزش افزوده نمی باشد و در صورت خرید 5% بابت ارزش افزوده اضافه خواهد گردید.


اطلاعات کاربران و سفارشات

كاربران باید هنگام عضویت و سفارش كالاي مورد نظر خود، اطلاعات را صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

هویت جعلی، آسیب به سایت و انجام فعالیت های غیر قانونی در سایت ممنوع است و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مراحل خرید

هنگامیکه مشتری سفارش خود را ثبت می نماید، ایمیلی به وی ارسال می گردد، با توجه به ساعت کاری فروشگاه، در اسرع وقت مسئول فروش به منظور هماهنگی با مشتری تماس گرفته و سپس مطابق با روش ارسال منتخب مشتری مرسوله ارسال می گردد.

روشهای پرداخت و ارسال

پرداخت زمان تحویل:

پرداخت: مبلغ پرداخت محموله در زمان تحویل آن بر اساس فاکتوری که شماره سفارش در آن درج شده اخذ می شود. این روش فقط برای مشتریانی امکان پذیر است که وی سفارش خود را در فروشگاهی در شهر خود گذاشته باشد.
ارسال
: توسط پیک ارسال می شود.

 

.

ارسال: مرسولات توسط پست ارسال می گردند ولی اگر مشتری سفارش خود را در فروشگاهی در شهر خود گذاشته باشد مرسوله توسط پیک تحویل داده می شود.


برگرداندن کالا

در صورتیکه کالا معیوب باشد مشتری می بایست طی 24 ساعت با بخش فروشگاه دراگر ایران به شماره 26301863 - 021 تماس گیرد یا به فروشگاه دراگر ایران مراجعه نموده، کالای خود را تعویض نماید یا برگرداند.
در صورتیکه مشتری مایل به برگرداندن کالایی که بسته بندی آن باز نشده باشد، مشتری می بایست طی 24 ساعت
 با بخش فروشگاه دراگر ایران به شماره 26301863 - 021 تماس گیرد یا به فروشگاه دراگر ایران مراجعه نموده، کالای خود را تعویض نماید یا برگرداند.


مشتری می تواند در صورت معیوب بودن و یا یکسان نبودن مشخصات کالای خریداری شده با اطلاعات درج شده در وب سایت با اعلام قبلی به واحد امور مشتریان (ظرف 24 ساعت) و تایید آن واحد نسبت به بازگرداندن کالا با وضعیت اولیه خرید به فروشگاه دراگر ایران طی حداکثر دو روز عودت دهد
.

در صورت عدم پیگیری و انجام به موقع موارد فوق، مبلغ 15% قیمت خرید هنگام استرداد اخذ خواهد گردید.


خدمات امور مشتریان

 بخش رسیدگی به امور مشتریان فروشگاه دراگر ایران در خدمت مشتریان محترم می باشد که مشتریان می توانند با شماره 26301863 - 021 مشکلات خود را رفع نمایند.


از آنجایی که کلیه کالا ها گارانتی شده از شرکت مربوطه که معتبرترین گارانتی موجود در بازار ایران است، می باشد، گارانتی رضایت فروشگاه دراگر ایران را نیز شامل می شوند
.مدت زمان تحویل سفارش


از زمان ثبت سفارش مشتری، زمان تحویل برای تهران 1 تا 2 روز کاری و برای سایر شهرها 2 الی 5 روز کاری می باشد
.


اين توافق نامه تحت قوانين کشور ايران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرايط استفاده از وب سايت فروشگاه دراگر ایران خواهد بود
.